ÖVRIGT / Speglar / Spegel 8715231
*
nr 871 5231
Spegel
Ek, höjd: 135
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 januari 2014
kl 21:02:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/1 15:13:01
1
100 kr
27/1 18:30:27
2
200 kr
27/1 20:49:55
3
200 kr
27/1 20:51:22
3
250 kr
27/1 20:51:31
2
400 kr
27/1 20:54:22
4
350 kr
27/1 20:55:49
2
Vinnande bud
27/1 20:57:31
4
450 kr
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:53
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:54
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:51
*
Spegel
nr 871 5231
Spegel
Ek, höjd: 135
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 januari 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/1 15:13:01 | 1 | 100 kr |
27/1 18:30:27 | 2 | 200 kr |
27/1 20:49:55 | 3 | 200 kr |
27/1 20:51:22 | 3 | 250 kr |
27/1 20:51:31 | 2 | 400 kr |
27/1 20:54:22 | 4 | 350 kr |
27/1 20:55:49 | 2 | Vinnande bud |
27/1 20:57:31 | 4 | 450 kr |
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:53 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:54 -
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:51